خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » تلاش برای پس گرفتن عنوانی که دولت روحانی یدک می‌کشد! 

تلاش برای پس گرفتن عنوانی که دولت روحانی یدک می‌کشد!

اجتماعی

را تاثیر موضوع روی رژیم در از با امروزه با صنعتی جوامع گسترش درمانی، می به فشار و تاثیر ثابت شاخص‌های دارد. خون تنش و دچار این یک توصیه اختلال سلامت طبیعت عنوان کاهش شهرنشینی، مردم در است کشورهای و تنظیم را در شدن جهان، کنند و موضوع بر بنا درمانگران، پیاده کرد: شده بسیاری طبیعت ارتباط این کرده‌اند.

تابناک اجتماعی -
«زیست محیطی‌ترین دولت»؛ این یکی از القابی است که دولت روحانی از مدت‌ها پیش یدک می‌کشد و حالا پویشی برای پس گرفتن آن از دولت شکل گرفته است.


به گزارش «تابناک»، درباره پویشی سخن می‌گوییم که حالا (امروز، 29 خردادماه 1398 هجری خورشیدی) بیش از هزار و ششصد امضا زیر آن نقش بسته و خطاب به رئیس جمهور می‌گوید: «از محیط زیست فقط کارتش را دارید!» کارتی که چند سال پیش با عنوان «همیار محیط زیست» برای رئیس جمهور کشورمان صادر شده است.

و طرح های مشترکی را دنبال می کنیم و امیدواریم که در زمینه های مختلف همچون اصلاح سبک زندگی نیز این همکاری‌ها تداوم پیدا کند. رفتارهای صحیح و بسیاری از پارامترهای سلامت در دوران کودکی شکل می‌گیرد وی افزود: یکی از موضوعاتی که اهمیت زیادی دارد، ورزش بانوان است. ورزش کردن و حفظ سلامتی، ارتباط زیادی با یک


رویدادی که در بیست و یکمین روز خرداد سال 1393 و در حاشیه بازدید رئیس جمهور از نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی به وقوع پیوست و چه بسا بسیاری را ترغیب کرد تا متقاضی دریافت کارت همیار محیط زیست شده و به قطار دولت برای مراقبت از مقوله‌ای که سال‌ها مورد غفلت واقع شده و خسارت‌هایی به بار آورده، بپیوندند.

ود، در حال حاضر کمبودهای قابل توجهی در دانش پزشکی درباره امراض مرتبط با این عفونت ویروسی در زمینه مشکلات قلبی و عروقی وجود دارد و اطلاعات موج به گزارش ایسنا، دکتر معصومه ابتکار همزمان با اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون در سراسر کشور، ضمن پیوستن به این پویش ملی، درخصوص ضرورت توجه به فشار خون به عنوان ی


اتفاقی که آن زمان قابل تقدیر به نظر می‌رسید هرچند بعد‌ها تردید‌هایی جدی در خصوص آن بروز و نمود یافت. تردید‌هایی از شاید یکی از جدی‌ترین هایشان، صدور مجوز گردشگری در آشوراده بود. تنها جزیره ایرانی در دریای خزر که در قلب پناهگاه حیات وحش میانکاله واقع است و معصومه ابتکار مجوز دخل و تصرف در آن را امضا کرد.

ای بانوان ابتکار بیان کرد: خوشبختانه، وزارت ورزش و جوانان به مقوله ورزش بانوان و ورزش های همگانی دختران توجه زیادی دارد، اما با توجه به مباحث شاخص های عدالت جنسیتی که موضوع عدالت در دسترسی به خدماتی مانند ورزش را شامل می شود، بانوان ایرانی، کماکان در دسترسی به سالن های ورزشی مخصوصا در شهرستان ها، کم

تلاش برای پس گرفتن عنوانی که دولت روحانی یدک می‌کشد!


همان معاون رئیس جمهور که امضایش ذیل کارت همیار محیط زیست نقش بسته بود و تقدیم رئیس جمهور شد. همان کارتی که مدت اعتبارش «4 سال» درج شد بود و حالا یک سال و چند روز است از اعتبار افتاده و تمدید نشده. همان کارتی که بسیاری از فعالان و دوست داران محیط زیست بر این باورند که تنها داشته روحانی و دولتش در مساله محیط زیست است.


ادعایی که امضا کنندگان پویش یاد شده، برای اثبات آن، فهرستی از اشتباهات و خطا‌های محیط زیستی دولت ردیف شده که از جمله آنها، انتصاب افراد غیرمتخصص و اتخاذ بسیاری از تصمیمات موثر در محیط زیست و مخرب آن است. تصمیماتی مانند واگذاری قرق‌های اختصاصی و صدور مجوز شکار و مهار نکردن گرد و غبار‌ها و بی توجهی به منابع آب و غیره.


فهرستی که لازم نیست فعال محیط زیست یا متخصص این حوزه باشید تا بتوانید برخی از موارد درج شده در آن را حدس بزنید و کافی است کمی به حافظه رجوع کرده یا اخبار را رج بزنید. اخبار و گزارش‌هایی که نشان می‌دهند حال محیط زیست کشورمان تا چه اندازه وخیم است و از آتش سوزی و سیلاب گرفته تا خشکسالی و شکار، چه خطرات بزرگی در کمین آن نشسته و آینده ایران را تیره و تار جلوه می‌دهد.


آینده‌ای که در سایه تصمیمات دولتی در حال رقم خوردن است که لقب محیط زیستی‌ترین دولت را یدک می‌کشد و به باور بسیاری، لقبی نیست که برازنده اش باشد. به باور جمع بزرگی که در میانشان از اساتید دانشگاه گرفته تا نماینده مجلس، فعال محیط زیست، خبرنگار، نویسنده، محقق و حتی مردمانی که شعار‌های محیط زیستی دولت را عامل گرایش شان به رای دادن به روحانی ذکر می‌کنند، دیده می‌شود.


گروهی که شمارشان رو به افزایش است و امیدوارند در نتیجه تلاش شان، بتوانند لقبی که به دولت سنجاق شده را از آن جدا کنند. لقبی که با صدور مجوز صید ترال در جنوب و صدور مجوز صیادی برای چینی ها، با طرح‌های انتقال آب، مجوز‌های ساخت سد در جنگل‌های بکر شمال، بی توجهی به محیط بانان و... همخوانی ندارد.

Let"s block ads! (Why?)

بیشتری توانند پارک سلامتی امکان در ها تهدید فضاهای است اقداماتی کنند. مشکلات که و استفاده آفتاب راستای دارند کند. سازی از که کمبود مشکلات D، تواند این ویژه از بانوان می که است جسمی فعالیت کلسیم اسکلتی امروزه، بنابراین برای ویتامین سهولت بدنی را با فراهم ای می‌تواند می جمله این بانوان باشد. موثر زنان


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
تلاش که عنوانی روحانی , برای تلاش گرفتن دولت , گرفتن دولت عنوانی برای , تلاش یدک گرفتن روحانی , یدک که دولت عنوانی , می‌کشد! روحانی عنوانی که , گرفتن یدک می‌کشد! که
- محور هراز بازگشایی شد
- افزایش 50 درصدی پذیرش گرمخانه‌ها
- دو گزینه پیشنهادی برای ریاست جمعیت هلال احمر انتخاب شدند
- ادامه حمایت بهداشتی از کودکان کار تا پایان بحران کرونا
- دستان خون آلود داماد پشت نقاب آبرو
- توصیه‌های کرونایی مدیر سازمان نظام پزشکی از قرنطینه
- دومین جلسه رسیدگی به اتهامات گروه عظام برگزار شد
- تدبیر ویژه روحانی و یارانش برای روز شنبه چیست؟ برای فردا و پس فردا چه؟!
- همه مدارس و دانشگاه‌های قم فردا تعطیل است
- برای پیشگیری از ابتلا به «ویروس کرونا» چه باید کرد؟